Salon Lucie

Nám. T. G. Masaryka 6, Dvůr Králové nad Labem 544 01, tel.: +420 732 623 948, email: lucie@luciesalon.cz


Salon Lucie

Kosmetika a Wellness  

 

Kosmetika

Salon Lucie Vám nabízí tu nejlepší kosmetickou péči. Francouzská kosmetika Payot Vám přináší výjimečná ošetření pro okamžitý výsledek a dlouhotrvající efekt. Vaše pleť tak bude hýčkána a v nejlepší péči profesionální kosmetičky. Tuto kosmetiku si také můžete zakoupit v Salonu Lucie.

Více informací o kosmetice Payot naleznete zde

www.payot.com

 

Pedikúra

Spa pedikúra představuje nejlepší péči pro Vaše chodidla. Během jedné hodiny se ponoříte do světa relaxace, zkrášlení a uvolnění Vašich namáhaných chodidel. Ošetření začíná lázní pro uvolnění ztvrdlé kůže a nehtů, dále následuje jejich úprava a odstranění odumřelé kůže a kutikuly. Poté zapilování chodidel pemzou do hladka a následně peeling chodidel. Zjemňující zábal a lakování dle přání klientky. Na závěr relaxační masáž. Vše je prováděno na relaxačním lehátku za zvuků hudby. Dopřejte tak svým chodidlům tu nejlepší péči.

 

Manikúra

Spa manikúra představuje nejlepší péči pro Vaše ruce. Během jedné hodiny se ponoříte do světa relaxace, zkrášlení a uvolnění Vašich namáhaných rukou a nehtů. Ošetření začíná lázní pro uvolnění ztvrdlé kutikuly a nehtů, dále následuje jejich úprava a odstranění kutikuly. Poté je možné provést p-shine nehtů (leštění a výživa mateř kašičkou), po kterém nehty zůstávají pevné a lesklé. A nebo peeling a zábal rukou se závěrečnou masáží. Nevěstám navíc nabízíme francouzskou manikúru na přírodní nehty. Dopřejte tak svým rukám a nehtům tu nejlepší péči.

Indiská masáž hlavy

Vyzkoušejte prastarou metodu v odbourávání stresu a výživy pokožky a vlasů od kořínků až po konečky. Masáž obličeje, krku a dekoltu se provádí pomocí jasmínového olejíčku pro jeho výživné a regenerační schopnosti a na závěr ještě kokosovým olejem, tím nejlepším co můžete dát svým vlasům i pleťi. 

Masáž zad a šíje

Regeneruje svaly a ztuhlost, odbourává napětí a navozuje pocit relaxace. Během 30min se tak uvolní celá Vaše záda a zbylých 10min se účinně v sedé ještě uvolní Vaše bolavá šíje. Tato masáž je vhodná vždy když cítíte napětí a chete ulevit svým bolavým zádům.

Aroma masáž celého těla

Nechejte hýčkat vonnými oleji celé Vaše tělo od prstů na nohou až po Vaší hlavu. Touto hladivou a relaxační metodou se ladnými pohyby uvolní celé Vaše tělo od napětí a stresu celého dne. Vaše pokožka se tak krásně promastí a zjemní, svaly si odpočinou a vaše mysl bude odpočívat s nimi při poslechu relaxační hudby.

 

 

Kontakt

Lucie Pavelková
tel.: +420 732 623 948
email: lucie@luciesalon.cz

Salon Lucie
Dukelská 414
Dvůr Králové nad Labem
544 01

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu