Salon Lucie

Nám. T. G. Masaryka 6, Dvůr Králové nad Labem 544 01, tel.: +420 732 623 948, email: lucie@luciesalon.cz


Salon Lucie

Kosmetika a Wellness  

 

Kosmetika

Salon Lucie Vám nabízí tu nejlepší kosmetickou péči. Francouzská kosmetika Payot Vám přináší výjimečná ošetření pro okamžitý výsledek a dlouhotrvající efekt. Vaše pleť tak bude hýčkána a v nejlepší péči profesionální kosmetičky. Tuto kosmetiku si také můžete zakoupit v Salonu Lucie.

Více informací o kosmetice Payot naleznete zde

www.payot.com

 

Wellness

Salon Lucie pro Váš vytvořil wellness centrum plné ošetření a masáží pro zdraví Vašeho těla i mysli. Tato ošetření vyživují, zpevňují, hydratují a zkrášlují pokožku celého těla. Vše je navíc prováděno v příjemném prostředí salónu za zvuků relaxační hudby. Ať už si vyberete z masáží Payot, nebo aroma terapie. Načerpáte energii a necháte se hýčkat pod rukama zkušené welless masérky, zažijete tu nejlepší relaxaci a uvolnění. K masážím jsou používány Bio masážní oleje, ale i infrasauna a nově koupele v dřevěné kádi. Vstupte do světa relaxace a nechejte se hýčkat.


 

Pedikúra

Spa pedikúra představuje nejlepší péči pro Vaše chodidla. Během jedné hodiny se ponoříte do světa relaxace, zkrášlení a uvolnění Vašich namáhaných chodidel. Ošetření začíná lázní pro uvolnění ztvrdlé kůže a nehtů, dále následuje jejich úprava a odstranění odumřelé kůže a kutikuly. Poté zapilování chodidel pemzou do hladka a následně peeling chodidel. Zjemňující zábal a lakování dle přání klientky. Na závěr relaxační masáž. Vše je prováděno na relaxačním lehátku za zvuků hudby. Dopřejte tak svým chodidlům tu nejlepší péči.

 

Manikúra

Spa manikúra představuje nejlepší péči pro Vaše ruce. Během jedné hodiny se ponoříte do světa relaxace, zkrášlení a uvolnění Vašich namáhaných rukou a nehtů. Ošetření začíná lázní pro uvolnění ztvrdlé kutikuly a nehtů, dále následuje jejich úprava a odstranění kutikuly. Poté je možné provést p-shine nehtů (leštění a výživa mateř kašičkou), po kterém nehty zůstávají pevné a lesklé. A nebo peeling a zábal rukou se závěrečnou masáží. Nevěstám navíc nabízíme francouzskou manikúru na přírodní nehty. Dopřejte tak svým rukám a nehtům tu nejlepší péči.

Novinka! Pivní a aroma koupele s infaraunou.

Kontakt

Lucie Pavelková
tel.: +420 732 623 948
email: lucie@luciesalon.cz

Salon Lucie
nám. T. G. Masaryka 6
Dvůr Králové nad Labem
544 01

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu